Lektoři

Mgr. Stanislava Fedurcová - ředitelka n.o. 100 chutí, z.ú., pedagožka, vedení a organizace projektu Přírodní klub Mraveniště

Vzdělání a kurzy: učitelství pro 1.st. ZŠ, Čtením a psaním ke kritickému myšlení, Dramatická výchova ve škole, Jóga v širších souvislostech (cvičitel jógy II. třídy), roční výcvik arteterapie, Praktika půstu a pozorného jezení (L. Mioduchowski) 

"Občas balancuju, někdy bilancuju, ale pokaždé mi vložená energie dává smysl. Oranizmus Mraveniště se stále vyvíjí, a to mě baví. Jako matka 3 dětí z Mraveniště (2, 4, 7 let) jsem šťastná za lesy, vodu, bláto a skvělé lektorky."

 

Miluše Vojtěchová - hlavní pedagog, speciální pedagožka, absolventka kurzu Respektovat a být respektován.

 

Petra Krágová - lektorka

" Indiáni, ti se mají, celý den si jenom hrají."
"Jsem moc ráda, za to, že jsem.
 Ráda tančím, bubnuji, maluji a moc ráda si hraji. Myslím, že jsem na správném místě. Tam, kde si můžeme s dětmi užívat každý den."

 

Veronika Vaverová - asistentka lektorů

 

Ing. Tereza Kabrielová -  ekonomická duše projektu

Vzdělání: Podniková ekonomika HF TUL v Liberci, certifikovaný účetní  3.stupně

"Pocházím z polabské nížiny. Ale hory a kopce mě vždycky přitahovaly, až mě zavedly sem, do Kryštofova Údolí. Mraveniště navštěvují moje děti od počátku jeho vzniku. Když je vidím spokojené a nadšené, i když někdy umazané, tak si říkám, že to úsilí a čas strávený nad čísly za to stojí."